Sign In

Remember Me

Sympatia z przedszkola

Sympatia z przedszkola

Szkoda, że nie chodziłam do przedszkola. Miałam nawet pretensje o to do moich rodziców. Wydawało mi się, że jestem przez to uboższa w doświadczenia. Gdzie, jeśli nie w przedszkolu dzieci mogą się nauczyć nawiązywania pierwszych kontaktów. A ta umiejętność jest w życiu najważniejsza. Powoli zdaję sobie sprawę z tego, że oprócz szansy jaką daje przedszkole, ważną rolę odgrywa  tu jeszcze charakter danej osoby. Zaczynam to rozumieć kiedy patrzę na moje dzieci, które są jak woda i ogień, choć wychowane w jednej rodzinie. Maja nieufna i zdystansowana, Jaś otwarty i towarzyski. Nic dziwnego, że z ich dwojga to Jaś nie kryje się ze swoimi uczuciami i otwarcie przyznaje, że najbardziej lubi w przedszkolu Zosię :).

Ze względu na to, że nie mogłam mieć sympatii w przedszkolu, z jasnych już powodów, robiąc dla Was niespodziankę z okazji Dnia Zakochanych wybrałam przykładną parę małżeńską.

Oto oni.

Mama i tata Muminka :).

masa_solna_8

DSC_7223

Jak zrobić figurkę Muminka?

masa_solna_1 masa_solna_2 masa_solna_3 masa_solna_4

masa_solna_5

masa_solna_6

 

Po wyschnięciu i malowaniu.

Mama Muminka.

masa_solna_9

Tata Muminka trochę osiadł pod własnym ciężarem i jego kapelusz zawisł w powietrzu, ale takie rzeczy mogą się dziać w krainie Muminków.

masa_solna_10

A wszystko made in Poland :).

Dodaj komentarz