Sign In

Remember Me

Maska słonia

Maska słonia

Wzorowa mama
Co się dzieje, kiedy za wszelką cenę chcemy być najlepsze?.
Ambitne mamy nie mają łatwego zadania, bo nie chcą być przeciętne. Wykonywanie wszystkich codziennych czynności i obowiązków, to dla nas za mało. My musimy robić coś ponad to. Niewiele ludzi z naszego otoczenia w ogóle zauważa nasze starania, a my potrzebujemy, żeby ktoś nas zobaczył, tak jak każdy, kto wykonuje jakąś pracę i robiąc to dobrze, liczy, że zostanie nagrodzony ( awans, nagroda, podwyżka :)). W odpowiedzi na to stwierdzenie, mogłabym usłyszeć, czy nie mogłabym robić tego wszystkiego, nie licząc w zamian na pochwały. Mogłabym, tylko dlaczego. Czy to co robię jest mniej wartościowe. Satysfakcja jest fajną rzeczą, ale czy każdy kto ciężko pracuje może zadowalać się samą satysfakcją z wykonanej pracy?. Nie, przynajmniej nie na dłuższą metę.
I tak, doskonałe mamy są: zorganizowane, pamiętają o najdrobniejszym szczególe, mają nienaganny wygląd i idealną sylwetkę. Krótko mówiąc nie istnieją.
Ja nie jestem doskonała, ale znalazłam sposób na moje niedoskonałości. Wykorzystując to, że jestem mamą, w zaciszu mojego domu wciąż się doskonalę. Odkrywam tajemnicę jak przetrwać i nie zwariować.Robiąc przy tym coraz lepsze maski :).

Maska słonia
Pozuje Jaś i Maja

maska_slonia maska_slon_2

Dodaj komentarz